DIG

 

 

 

 DIG-PA

Diplom Interessen Gruppe
Sectie Nederland

 

 


    

 Extra informatie 
Bulletin 51

Hier onder vindt u extra informatie en/of verwijzingen naar andere website met betrekking tot awards die in Bulletin 51 besproken zijn. De informatie staat op dezelfde volgorde als in het bulletin.


Klik hier voor de awardafbeeldingen uit bulletin 51

Nog geen lid of abonnee?  Het kost slechts € 5,= en u ontvangt twee maal per jaar
het DIG-PA bulletin. Meld u dan nu aan, kijk hier voor meer informatie.


 

Tijdelijke Awards:

ON65CLM Award (Pagina 22) 
http://www.on4clm.be/index.html

 
ON100PES AWARD
(Pagina 22)
http://www.trc.uba.be/on100pes_-_nl.html

Op de site staat wanneer het station QRV is.
 

Jubiläumsdiplom 25 Jahre OV Helmbrechts (Pagina 22/23)
http://www.ov-b39.de/

 
HOLLEDAU DIPLOM
(Pagina 23)
http://www.c22.de/

 
60 Jahre SOS-Kinderdorf (Pagina 23)
http://www.darc.de/distrikte/s/54/dl60child.html

 
Diplom 1225 Jahre Philippsburg (Pagina 23/24)
http://www.a53.de/index.php?id=107
 

12. IAAF Leichtathletik WM Berlin 2009 (Pagina 24)
http://www.ovd13.de/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=82

  
80ta Rocznica Sprowadzenia Prochów Do Tarnowa Genera³a Józefa Bema (Pagina 24)
http://www.bem.tarnow.zhp.pl/sp9zbc.php?lang=tresc_pl

  
10-lecie SKPO
(Pagina 24/25)
http://sp6zjp.glubczyce.info/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=2

 
25-lecie Międzynarodowych Spotkań Krótkofalowców na Biskupiej Kopie (Pagina 25)
http://sp6zjp.glubczyce.info/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=2

 
80 YEARS KRAKOWSKIGO AMATEUR RADIO CLUB (Pagina 25)
http://www.sp9pkz.republika.pl/Dyplom%2080.htm

 
Jubilee Diploma Alexander Stepanovich Popov 150 years (Pagina 25/26)
http://www.grfc.ru/grfc/grfc/news1/002457

http://www.qrz.ru/awards/detail/2660.html

 
Inventor of Radio Alexander S. Popov 150th birthday Anniversary Pennon (Pagina 26)
www.perm-hams.da.ru

 
A.S. POPOV’S HOMELAND LAND AWARD (Pagina 26)
http://arck.babyhost.ru/index.htm
http://www.rk9czf.md6.ru/

 
DIPLOMA 150 JAAR ALEXANDER POPOV (Pagina 27)
http://arck.babyhost.ru/index.htm

 
Airport Of Omsk 80 Years  (Pagina 27)
http://www.orc.qrz.ru/
http://www.qrz.ru/awards/detail/520.html

  
2009 YL Friendship Award (Pagina 27)
http://www.ylrl.org/
http://www.ylrl.org/YL_friendship_award_2009.pdf

Nederlandse Awards:

Naar boven

AMSTERDAM DX CERTIFICAAT (ADXC)  (Pagina 28)
http://a04.veron.nl/adxc.htm
 

Ledenlijst ADXC http://a04.veron.nl/adxcmembers.htm

  
NOVIOMAGUM AWARD (Pagina 28)
http://a35.veron.nl/

  

Geldig voor het award:
PA0
ABC,ADP,AHS, ANA, DHN, DUO,DIN, FBK, GMJ, HJV, HLU, HOP, KHS, LSK, LWZ, MJK, OKA, RBI, RDB, TGA, VVH, WPA. PA1EZN, MVK, PAT, PP, R, RC, TON. PA2LIA, PA3ACU, ADJ, AGW, AOC, ASW, AYD, BPV, CDN, CIN, CRZ, CTD, CWQ, DDI, DKA, DSO, DYC, ENJ, ERK, ETC, EXH, FBD, FEM, FNC, FNE, FNJ, FXW, GAQ, GGW, GHV, GWX, GYC, HAQ, HDR, HHO, HJC, NXW. PA4A, AH. PA6Z (alleen in 1996 geldig), PA9W. PB0AEZ, ANT. PD0CIB, GHF, JAC, JAN, KNP, MAC, PSO, RB, REL. PD2ED, JR, LEO, NAL, TLG,.PD7JPL. PE0DVR, F, GRD, NYJ, VT, PE1APC, BNU, CAT, CHD, CIY, DFQ, EAN, FZK, GSZ, HLW, HMQ, ITX, LFH, LJQ, LPG, MBL, MMP, NOM, NZI, PIF, PLB, PTO, PTX, RNS, RST, RXK, RXS, RXW. PE2GER, LMC, NAN, RG, S. PE7CPA. PE8ART, ROB, PF5X. PG0T. PG3N, PG5G. PH0GRD, IPV. PH5W. DB8ET, VK6ERA, 9V1CW, NL10076, 1054, 10967, 11792, 11874, 12758, 12859, 12870, 13061, 13087, 13221, 13242, 13244, 13251, 13272, 13319, 13342, 13367, 7031, 8272,

DX,Pedition Calls:  
GJ4IFE, GJ5DPU, GJ5DPV, GJ5DPW, GJ5DPX, GJ5DPY, GJ0/PA0KHS, GJ4/PA0KHS, GU/PA0ERA, GJ/PA0ERA, PA0ABC/LX, PA0GWL/LX, PA0INE/LX, PA0KHS/LX, PA0VVH/LX, PA3ABA/LX, PA3ADJ/LX, PA3AIR/LX, LX/PA0MJK, HB9/PA0MJK, F/PA0MJK, DL/PA0MJK, ON/PA0MJK, PA6Z, PJ9/PA3CWQ, SV9/PA2JWN, T9/PA3AGW, TK/PA3DQW, WD6GET/PA, 5B4/PA0ERA, 8P9DS, 9A/PA3DSX, P4/PA3FXW.

Calls met speciale Nijmegen 2000 QSL kaart: PA0KHS PA0LSK PA0VVH PA0ADP PA0HOP PA0MJK PA0DUO PA0DHN PA0DIN PA0RBI PA1TON PA1EZN PA1PAT PA3ADJ PA3DRE PA3FNC PA3AZF PA3CWQ PA3CDN PA3HHO PA3GGW PA3AIR PA4A PB0AEZ PD2LEO PD2AWT PE0F PE0VT PE1RST PE2SVN PE2GER PE8ROB PF5X PG3N PH0GRD PI4NYM NL-10635 NL-8272

Special Calls: PA0NYM,PA6NYM,PA6OMG,PA6LIB/1,PA6LIB/2,PI1JON,PI1MHN,PI4NYM,PI4NYM/FDM PI9JON, PA2000N

    
TRUCKERS AWARD
(Pagina 28/29)
Geldig zijn voor het truckers award:
DL8BDJ, ON4ABW, PA0HBX, PA0JWX, PA0T, PA0UI,
PA3BSG, PA3CFC, PA3CIL, PA3CSS, PA3DPC, PA3DVV, PA3EDM, PA3EGU, PA3EJA, PA3EJS, PA3EWC, PA3FCM, PA3FGQ, PA3FKG, PA3FNN, PA3FPE, PA3GAF, PA3GEL, PA3GKN, PA3GSL, PA5HJ , PA8GB, PB0AJT, PB0AMU, PD0DBU, PD0DGK, PD0ICS, PD0JLY, PD0JMG, PD0KW, PD0LIB, PD0LLM, PD0MNL, PD0NNP, PD0NUD, PD0NZR, PD0OQB, PD0PNC, PD0RKO, PD1AED, PD2CDF, PD2MAR, PD2VDP, PD3EDA, PD3JAG , PD4MB, PD7DIG, PD9G, PD9RD, PE1IJT, PE1IQF, PE1KTR, PE1KYH, PE1LMQ, PE1LPQ, PE1MBC, PE1MPA, PE1MPQ, PE1MQP, PE1NEN, PE1RFC.

   
WATERLAND AWARD (Pagina 29)
http://hamradio.nikhef.nl/afdeling/waterland/

Iedere verandering in de prefix geldt als nieuw station bv.: PA3EHW,G0/PA3EHW,M0/PA3EHW zijn drie punten voor het award. *De PA6 stations zijn alleen geldig als ze onder de waterland vlag hebben gedraaid.

Leden afd. Waterland: PI4WLD, PI50WLD, PI64WLD, PA6WLD*, PA6VRY*, PA6VVV*, PA6PA*, PA0AWJ, PA50AWJ, PA60AWJ, PA0HZP, PA50HZP, PA60HZP, ,PA0HAJ, PA50HAJ, PA60HAJ, PA0MIR, VK3FEI, -PA50MIR, PA60MIR, PA0OI, PA50OI, PA60OI, PA0SJM,  PA50SJM, PA60SJM, PA0MAJ(SK), PA50MAJ, PA60MAJ, PF3P, PA1XA, PA3DXA, PA53DXA, PA63DXA, PA2SWL, PA52SWL, PA62SWL, SV5/PA2SWL, SV8/PA2SWL, SV9/PA2SWL, PA3BLS, PA53BLS, PA63BLS, PA3COI, PA53COI, PA63COI, PA3DLL,  PA53DLL, PA63DLL, PA3DZQ, PA53DZQ, PA63DZQ, PA3EXM, PA63EXM,  PE1LZM(QRT), PA3FBB, PA53FBB, PA63FBB, PE1MHK, PA3FBZ, PA53FBZ, PA63FBZ, PE1LBC, PA3GFS, PA53GFS, PA3GFZ, PA53GFZ, PE1MEI, PA3GKX, PA53GKX, ON/PA3GKX, PD0RBS, PA3GRE, PA53GRE, PE1NRK, PD0PCW, NL7495, PA3HAA, PA3HEN, PE1RNI, PD0RXM, (PA3HEN/MM geen extra punt), M0HEN, OH5HZD, DL/PA3HEN, TA3/PA3HEN, TA5/PA3HEN, EA5/PA3HEN, EA9/PA3HEN, ZB2/M0HEN, PC7CW, PA3HEQ, PE1RKO, PA3HGP, PE1OVA, SV8/PA3HGP, SV8/PE1OVA, 9H3S (1999), PA5CM, PA3DBW, PA53DBW, PA63DBW, PF9A, LY/PF9A, PA8MO, PA3EHW, PA53EHW, PA63EHW, G0/PA3EHW, GM0/PA3EHW, GW0/PA3EHW, M0/PA3EHW, MM0/PA3EHW, MW0/PA3EHW, MI0/PA3EHW, EI/PA3EHW. DL/PA3EHW, ON/PA3EHW, F/PA3EHW, OE/PA3EHW, LY/PA3EHW, OM/PA3EHW, LA/PA3EHW, SM/PA3EHW, SM/PA3EHW, OZ/PA3EHW, LX/PA3EHW, M0/PA8MO, MM0/PA8MO, OE/PA8MO, DL/PA8MO, F/PA8MO, PA3FCJ, PE1LBZ(SK), PA3GGS, PE1NWO, PD0JKU(SK), PB0ALQ, PB50ALQ, PE1DHN, PE1FVU, PE1KCE, PE1LME, PE51LME, PE1MQW, PB7WQ, PE1MUS, PE1NIE, PE51NIE, PE61NIE, PD0RMO, DL/PE1NIE, PH8GB, PE1NNX, PE51NNX, PE1NSQ, PA5BM, PE1NVF, NL11028, PE1PNL, PD0RMO, PE1PZL, PE1PSX, PE1REJ, PD0ROR, PE1RKA(SK), PA1JB, PE1RYO, PA1FR, PE2OM, PD0SCR, NL12337, PD0CEP, PA2164, PD0OTE, PD0PGF(QRT), PA9EVB, PD0PZA, NL10454, PD0PZT, NL10456, PD0RAU, PD0SES, NL7337, PD1ACI, NL12128, PD1APZ, NL10861, NL11231, NL10518, LY3BA, LY75BA, LY95BA, LY63BA, LY10BA, PA/LY3BA, LY40BA, LY98BA, LY9A, LY35A, UP3BA (Tot okt. 1988), PA4EM, PE1ER, NL31116, LY3BU.  
 
 

Nieuwe Awards:

Naar boven

 
DIPLOMA "FAROS SUDAMERICANOS”
(Pagina 29/30)
http://www.grupodxbb.com.ar/faros.htm
http://www.lw3ewz.com.ar/modules.php?name=News&file=article&sid=2027

 

WORKED ALL VK SHIRES AWARD (Pagina 30)
http://www.vkshires.info/
Er zijn ook contesten en programmas om de shires te registreren.
Forum:
http://groups.yahoo.com/group/vkshires

Shire/Council lijst:

Adelaide City Council

AD5

Adelaide Hills Council

AH5

Alexandrina Council

AX5

Anangu Pitjantjatjara Yankunytjatjara

AP5

Barossa Council

BA5

District Council of Barunga West

BW5

Berri Barmera Council

BE5

Burnside City Council

BU5

Campbelltown City Council

CA5

Ceduna District Council

CE5

Charles Sturt City Council

CS5

Clare and Gilbert Valleys Council

CG5

Cleve District Council

CL5

Coober Pedy District Council

CP5

Coorong District Council

CO5

Copper Coast District Council

CC5

District Council of Elliston

EL5

Flinders Ranges Council

FR5

Franklin Harbour District Council

FH5

Town of Gawler

GA5

Gerard Council

GC5

Goyder Regional Council

GR5

Grant District Council

GD5

City of Holdfast Bay

HB5

Kangaroo Island Council

KI5

Karoonda East Murray District Council

KM5

Kimba District Council

KB5

Kingston Regional Council

KR5

Le Hunte District Council

LH5

Light Regional Council

LR5

District Council of Lower Eyre Peninsula

LE5

Loxton Waikerie District Council

LW5

Mallala District Council

MD5

Maralinga Tjarutja

MT5

Marion City Council

MA5

Mid Murray Council

MM5

Mitcham City Council

MC5

Mount Gambier City Council

MG5

Mount Remarkable District Council

MR5

Mt Barker District Council

MB5

Murray Bridge Council

MU5

Naracoorte Lucindale Council

NL5

Nepabunna Community Incorporated

NC5

Northern Areas Council

NA5

The City Of Norwood, Payneham & St Peters

NP5

Onkaparinga City Council

OC5

District Council of Orroroo Carrieton

OR5

Outback Areas Community Development Trust

OA5

District Council of Peterborough

PH5

Playford City Council

PC5

Port Adelaide Enfield City Council

AE5

Port Augusta City Council

AC5

City of Pt Lincoln

PL5

Port Pirie Regional Council

PP5

Prospect City Council

PR5

Renmark Paringa District Council

RP5

Robe District Council

RD5

Municipal Council of Roxby Downs

RX5

Salisbury City Council

SC5

Southern Mallee District Council and Community

SM5

District Council of Streaky Bay

SB5

Tea Tree Gully City Council

TT5

Tumby Bay District Council

TB5

Unley City Council

UC5

City of Victor Harbor

VH5

Wakefield Regional Council

WD5

Walkerville Town Council

WK5

Wattle Range Council

WR5

West Torrens City Council

WT5

Whyalla City Council

WH5

Wudinna District Council

WU5

Yalata

YA5

Yankalilla District Council

YD5

Yorke Peninsula District Council

YP5

 

 
Victorian Local Government Award (Pagina 30)
http://www.amateurradio.com.au/awards
Lijst Victoria LGA http://amateurradio.com.au/sites/default/files/lgagareas.pdf
Loglijst http://amateurradio.com.au/sites/default/files/awardlogsheets.pdf

 
Redcliffe City Award (Pagina 31)
http://www.redclifferadioclub.org.au/

 
Tour Of Australia by Amateur Radio (TOABAR) Award (Pagina 31)
http://www.redclifferadioclub.org.au/
Het merendeel van de wijken en voorsteden van de grote steden worden hier vermeld.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Brisbane_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Gold_Coast_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Sydney_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Canberra_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Melbourne_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Hobart_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Adelaide_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Perth_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Darwin_suburbs
http://en.wikipedia.org/wiki/Mount_Isa
http://www.cairns-australia.com/102369.php
http://en.wikipedia.org/wiki/Suburbs_of_Townsville
http://en.wikipedia.org/wiki/Mackay,_Queensland
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Suburbs_of_Rockhampton,_Queensland
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Suburbs_of_the_Sunshine_Coast,_Queensland

 
BORISOV AWARD
(Pagina 31)
http://www.qsl.net/ew2eo/award/borisove.htm
Op de site is ook een aanvraagformulier te downloaden.

 
MARITIME RADIO TELEGRAM AWARD (Pagina 32)
http://www.doese-apprt.de/mmqtc/

Hier staat bij coast, de historische kuststations en callsigns. Bij Forms de speciale marine stations. Op de site staat ook allerlei achtergrond informatie.

http://www.seefunker.de/
Op deze site staat o.a. info over de kuststations en hun callsigns.

 
RADIO CLUB DE PARIS (Pagina 32-34)
Alle extra informatie over deze awards is op deze pagina te vinden.
Veel van de afbeeldingen zijn te vinden op de pagina met awardafbeeldingen uit bulletin 48.


 

HA-IPARC AWARD (Pagina 34)
http://www.ha3jb.com/award.html

 
CHIARUCCIA TOWER INTERNATIONAL DIPLOMA (Pagina 34/35)
http://digilander.libero.it/aricv/tc_award.htm

 
DIPLOMA COSTA DEI TRABOCCHI  (Pagina 36)
http://www.arilanciano.it/DiplomaTrabocchi/DiplomaTrabocchi.html
Activiteiten langs de kust van Trabocchi zijn te vinden op de site http://www.arilanciano.it/

 
FIRE BELT AWARD  (Pagina 36)
http://www.dreamingsea.it/diplomafirebelt.htm
Een lijst vulkanen is op deze pagina te vinden.
 
 
WORKED ALL OKAYAMA WARDS AWARD (Pagina 37)
http://oag.rakurakuhp.net/i_541445.htm

 
KAUNAS Award  (Pagina 37)
http://www.qrz.lt/vdurk/

  
SP9PRO COMMUNITY ON THE AIR AWARD (Pagina 37/38)
http://www.sp9pro.cad.pl/award.html

DIPLOMA IS DE MENORCA (DIM) (Pagina 38)
http://www.ea6grm.com/index.htm

Op de site staat o.a. ook welke activiteiten er zijn bij de gemeentes.

                ACTIVIDADES PREVISTAS PARA EL 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOMBRE ACTIVIDAD

FECHA PREVISTA

DBT

DMVE

DPU

DME

OTROS

NAVETA DE RAFAL RUBÍ NORT

10-11/01/2009

140

MVIB-0573

212

07002

---

TALAYOT DE BINIPARRAXT

24-25/01/2009

278

MVIB-0588

772

07052

---

TALAYOT Y VERTICE DE TORRE SOLÍ

07/02/2009

297

---

459

07002

VGIB-002

TALAYOT DE TREBELUGER

21-22/02/2009

088

MVIB-0279

240

07064

--

TORRE DE DEFENSA DE ADDAYA

07-08/03/2009

---

MVIB-0574

773

07037

CIB-124

NAVETA DE L'ARGENTINA

21-22/03/2009

139

MVIB-0336

PENDIENTE

07002

---

TALAYOT DE CALAFI VELL

04-05/04/2009

280

MVIB-0575

PENDIENTE

07023

---

TALAYOT DE SA NITJA

18-19/04/2009

298

MVIB-0414

PENDIENTE

07037

---

TALAYOT DE TORRE LLAFUDA

02-03/05/2009

281

MVIB-0095

PENDIENTE

07015

---

TAULA DE SA COMERMA

23-24/05/2009

282

MVIB-0576

PENDIENTE

07002

---

TALAYOT DE BINISAIDA

13-14/06/2009

283

MVIB-0577

PENDIENTE

07064

---

POBLADO DE TREPUCÓ

20-21/06/2009

289

MVIB-0589

PENDIENTE

07032

---

TAULA DE SAN AGUSTI VELL

04-05/07/2009

284

MVIB-0579

PENDIENTE

07902

---

TALAYOT DE SON MERCE DE DALT

18-19/07/2009

285

MVIB-0580

PENDIENTE

07023

---

COVA D'ES CULOMS

01-02/08/2009

286

MVIB-0581

PENDIENTE

07902

---

ASENTAMIENTO DE SA NITJA

23-23/08/2009

287

MVIB-0587

PENDIENTE

07037

---

RESERVADO EVENTO ESPECIAL

12-13/09/2009

---

---

---

---

---

III TROFEO MENORCA EN FIESTAS

22 AL 27/09/2009

---

---

---

---

---

NAVETA DE SA COVA

10-11/10/2009

288

MVIB-0582

PENDIENTE

07015

---

POBLADO DE TREPUCÓ

24-25/10/2009

289

MVIB-0589

PENDIENTE

07032

---

TORRE DE DEFENSA TORRE SAURA

24-25/10/2009

---

MVIB-0578

---

07015

CIB-067

SANTUARIO DE TALATI DE DALT

07-08/11/2009

290

MVIB-0583

PENDIENTE

07032

---

TAULA DE TORRE D'EN GALMES

21-22/11/2009

291

MVIB-0584

PENDIENTE

07002

---

TORRE DE CALA TAULERA

05-06/12/2009

---

MVIB-0585

PENDIENTE

07032

CIB-123

SEPULCRO DE BINIDALINET

19-20/12/2009

292

MVIB-0586

PENDIENTE

07032

---

 

Plaatje op http://www.santlluis.net/principal.php?idioma=en

 

BASES DIPLOMA BALEARES  TALAYOTICA  DBT (Pagina 38)
http://www.ea6grm.com/index.htm

 

REFERENCIAS TALAYOTICAS

DBT

NOMBRE 

DBT

NOMBRE

DBT

NOMBRE

000

SEDE DEL GRM

001

TALAYOT DE BINIGUARDA

002

BINIADRIS

003

CALAS COVAS

004

LLOC NOU D'ES FASER

005

BINIGEMOR

006

BINIXEMS DE DERRERA

007

SANT VICENTS DE CALA'N PORTER

008

COTAINA

009

TALAYOT DE SAN AGUSTI

010

LLUCASSLDENT

011

EGIPTA 

012

ES MORLANS

013

SAN JAUME

014

TALAYOT DE SO NA CAÇANA

015

SON GALL

016

TALAYOT DE RAFAL RUBÍ

017

SON OLIVES

018

TORRALBENC VELL

019

TORRE D'EN GALMES

020

TORRE DE SOLI VELL

021

TORRELLISSÁ

022

TALAYOT DE BINIPARRATXET PETIT

023

TURMADEM D'ES CAPITÁ

024

TORRALBA D'EN SALORD

025

POU DE NA PATARRA

026

NAVETADE BINIAC ORIENTAL

027

TAULA DE ALGAIRENS

028

TAULA D'ALFARINET

029

ALPARICO

030

TAULA DE BELLAVENTURA

031

BINIATRAM

032

BINICAFULL

033

ES CARAGOL

034

LLOC DES POU

035

SA MUNTANYA VEIA

036

MONTEFÍ ESTE

037

TAULA DE SON'ANGLADO

038

TAULA DE SON BERNADI

039

TAULA DE SON CATLAR

040

TAULA DE SON OLIVA

041

SON OLIVAR NOU

042

SON SAURA NOU

043

SON SAURA VEI

044

SON VELL

045

SON VIVÓ

046

SON XORIGUER

047

SES TAVERNAS

048

TAULA DE TORRE TRANCADA

049

TAULA DE TORRE LLAFUDA

050

TORRE NOVA D'EN LOZANO

051

TORRE VEIA D'EN LOZANO

052

NAVETA D'ES TUDONS

053

SANT JUAN GRAN (1)

054

SANTA ROSA

055

BINICALSITX

056

TAULA DE NA BELTRANA

057

CALAFÍ

058

SON BELL-LLOQUET VEI

059

SON MERCE DE BAIX

060

SANT JOAN GRAN (2) 

061

SANTA PONÇA

062

SON ARRO

063

SON GORNES

064

BINICALAF VEI

065

BINIAIET

066

BINIFAELL VEI

067

TAULA DE BINIMAIMUT

068

CAPIFORT

069

CURNÍA

070

BASILICA DE FORNAS

071

LLUMACENET VELL

072

MUSUPTÁ VELL

073

SAN FRAU

074

TORRELLONET NORT

075

TALAYOT DE TREPUCO

076

TAULA DE SA TORRETA

077

ES VERGERET

078

SON SAURA DE S'OLLA

079

SES COVAS NOVAS

080

S'ALAIRO

081

RAFAL ROIG

082

TALAYOT DE BINISAFULLET

083

RAFALET PETIT

084

BINIARROCA

085

PEDRERA D'ES PUJOL

086

TALIA D'ES VIGIA

087

TORRAIXA

088

TALAYOT DE TRABALUGER

089

TORRENOVA DEL REI

090

ALBRANCA

091

BINICUDRELL DE BAIX

092

BINICUDRELL NOU

093

BINIGAUS NOU

094

S'ANGULLIDOR

095

SES FONTS REDONES DE BAIX

096

SAS FONTS REDONAS DE DALT

097

ES MESTALL

098

MONTEFI OESTE

099

TORRE NOVA D'EN JORDI MARC

100

POBLAT DE POLLENTINA

101

POBLAT CAPICORP VEI

102

ILLE DE NA GUARDIS

103

POBLAT DE SES SITJOLAS

104

TALAYOT DE SE ALQUERIA BLANCA

105

TALAIOT DE SON FRET

106

TEATRA ROMÁ DE POLLENTINA

107

TALAYOT DE C'AN AMER

108

TALAYOT DE SON COLL

109

TALAYOT DE SA CANOVA DEN MORRELL

110

TALAYOT D¡ES CASCANAR

111

TALAYOT DE BINIFAT

112

TALAYOT DE GARONDA

113

POBLAT DE S'IILLOT

114

TALAYOT DE NA POL

115

PUIG DE NA MORISCA

116

ILLE D'EN COLOM

117

BASILICA DE SON BOU

118

PEDRERAS DE S'HOSTAL

119

POBLAT DE S'HOSPITALET VEI

120

REGOGIA AGUA  SAN AGUSTI

121

TALAYOT DE SA GRUTA

122

TALAYOT DE SON VISPO

123

TALAYOT DE SON QUARANTA

124

DOLMEN DE SON BAULÓ DE DALT

125

DOLMEN DE CALA PI

126

DOLMEN DE S'A AIGO DOLÇA

127

TALAYOT DE SON BURGUET

128

TALAYOT DE BENDRIS VEI

129

TALAYOT DE C'AN RAMONELL

130

TALAYOT DE LLENAIRE

131

TALAYOT DE GABELI

132

TALAYOT DE BELLVER RIC

133

TALAYOT D'ES PICO

134

TALAYOT DE C'AN BLAHI

135

TALAYOT DE SON SERRA DE MARINA

136

REGOGIDA AGUA TORRE DEN GALMES

137

CALA MORELL

138

TALAYOT DE TALATI

139

NAVETA DE L'ARGENTINA

140

NAVETA DE RAFAL RUBÍ NORT

141

COVA DE SON LLOMPART

142

TALAYOT DE S'0LIVERET

143

TALAYOT DE SAN AGUSTI VELL

144

TALAYOT DE SANTA MONICA

145

TALAYOT D'ES MESTRAL

146

REGOGIDA AGUA TORRE TRANCADA

147

TALAYOT DE TORRE NOVA

148

TALAYOT DE BINIMAIMUT

149

MECROPOLIS PUIG DES MOLINS

150

CECROPOLIS DE C'AS VILDO

151

MURADAS PUIG DE SES COVAS

152

TALAYOT DE SON SERRALTA

153

TALAYOT DE SON LLUC

154

TALAYOT DE C'AN PISTOLA

155

POBLAT TALAYOTIC DE SON SIMO

156

POPLAT CAP DE LLIBRELL

157

ASANTEMENT DE C'AN FITA

158

ASENTAMENT PUIG D'ES COLLETS

159

NECROPOLIS HORT D'ES LLIMONES

160

YACIMENT PUIG DE SES TORRETAS

161

MURADE DE PUNTA D'EN JONDAL

162

RECINT PUIG REDÓ

163

YACIMENT C'AN SARGENT 

164

SANTUARI DE S'ILLE PLANA

165

MORRO DE SES COVAS

166

POBLAT DE SA CALETA

167

COVA DE SANTA AGNES

168

S'ARGAMASA

169

TALAYOT DE SON PUIG

170

TALAYOT DE SA COMA SEMA

171

COVES DE SA CALA SANT VICENTS

172

COVES DE SON CAULES

173

COVES DE CÁN PATOS

174

COVES DE SON FERRER

175

COVA DE SON JAUMELL

176

CASA TALAYOTICA DE BINIPARRATX

177

S'ANITJA

178

S'A COMERMA

179

SAS ROCAS LLISAS

180

SON RODGER

181

BINIMASSO

182

SANTUARIO DE SON CORRÓ

183

BASILICA PALEOCRISTIANA DE PERETO

184

TALAYOT DE SA PUNTA

185

TALAYOT DE NA GATERA NORT

186

TALAYOT DE NA GATERA EST

187

TALAYOT DE NA GATERA SUD

188

COVES DE SON SARD

189

SALA HIPOSTILA DE BINIPARRELL

190

SANTUARIO DE SON OHMS

191

SAS TALAYAS DE C'AN JORDI

192

MURADAS DE C'AN JORDI

193

TALATOT DE S'AVALL

194

TALAYOT DE SON BAULO DE DALT

195

TALAYOT DE SANTA CATALINA DE DALT

196

SON MERCE DE DALT

197

TALAYOT DE TURELLONET EST

198

TAULA SO NA CAÇANA EST

199

TALAYOT DE CURNÍA EST

200

HIPOGEO DE BINIPARRAXT

201

NEVETA DE LLUMENA

202

HIPÒGEO DE LLUCALARI

203

SEPULCRO MEGALITICO DE MONTPLE

204

CASA TALAYOTICA ES G. DE MADONA

205

NAVETA DE TORREALBET

206

COVA DE SANT MART

207

TAULA DE SAN AGUSTI VELL

208

ES CASATELLOTOTS

209

TALAYOT DE SA CREU D'EN RAMIS

210

TALAYOT DE BINIATZEM

211

NAVETA DE BINIAC OCCIDENTAL

212

TALAYOT DE MONTEFÍ SUR

213

SEPULCRO PREH   TANCAS DE MONTPLE

214

REGOGIDA AGUA SES ROCAS LLIÇES

215

CASTELL DE FIDEICOMINS 

216

POBLADO AMURALLADO D'ES VELAR

217

COVAS DES PUIG DE SANTA EUGENI

218

COVAS D'ES PUGET

219

COVA DE SON MACHINA

220

SES COVAS

221

COVA DE SON TANO

222

COVA DE CAN PAIOU

223

NAFIFORME  ES RAFAL ESTE

224

MONTICULO FORTIFICAD SA MOLA

225

RESTOS DE SON MATEU

226

RESTOS DE SA TALAYA

227

TALAYOT DE PULA

228

TAULA DE TRUPUCO

229

SANTUARIO DE TREPUCO

230

SANTUARIO DE SO NA CAÇANA

231

TALAYOT DE SA GRANJA

232

TALAYOT DE SON OLEZA

233

TALAYOT DE S. FERRANDEL NORT

234

TALAYOT DE S. FERRANDEL SUR

235

TALAYOT DEL DIMONI

236

TUMULTO DE SA MONEDA

237

RECINTO PREHISTORICO DE BINIAIET

238

TAULA DE TORRALBA D'EN SALORD

239

MAUSOLEO TORRE D'EN GALMES

240

TAULA DE TALATI DE DALT

241

ALCAIDUS

242

TALAYOTS DE SON POU VELL

243

TALAYOT ANTIGORS NORT

244

TALAYOT ANTIGORS SUR

245

SA TALAIA JUANA

246

MURALLA DELS ANTIGORS

247

BARRACA DELS ANTIGORS

248

SA COVA DE SA COMUNA

249

TALAYOT DE SA TORRETA

250

TALAYOT DE BINIAIET OESTE

251

TAULA DE BINISAFULLET

252

HIPOGEO DE SO NA CAÇANA

253

NECROPOLIS D'ES CAPARROT DE F.

254

TALAYOT DE BINIAIET NORTE

255

HIPOGEO DE SON MARCÉ

256

SANTUARIO DE BINISAFULLET

257

SALA HIPOSTILA DE S. AGUSTI

258

TALAYOT DE BINIXIQUER

259

SALA HIPOSTILA DE TALATÍ DE DALT

260

TALAYOT DE TURAIXA

261

COVA D'EN XORIC

262

SON FORNES

263

TALAYOT SES CASES D'ES GEGANT

264

COVA POU DE SA COVA

265

NAVIFORME RAFAL OEST

266

TALAYOT DE SON NOGUERA

267

MURADAS D'ES PEDREGAR

268

TALAYOT MURADAS D'ES PEDREGAR

269

TALAYOT DE NA POL

270

COVA DE NA POL

271

TALAYOT NORT DE DON FORNES

272

TALAYOT SUR DE SON FORNES

273

SANTUARIO DE SON FORNES

274

MURALLAS DE SON FORNES

275

SEPULCRO DE CA NA COSTA

276

CASTELL ROMA DE CAN PINS

277

CAO DE BARBAREIA

278

TALAYOT DE BINIPARRAXT

279

ASENTAMIENTO DE BINICALSITX

280

TALAYOT DE CALAFI VELL

281

TALAYOT DE TORRE LLAFUDA

282

TAULA DE SA COMERMA

283

TALAYOT DE BINISAIDA

284

TAULA DE SAN AGUTI VELL

285

TALAYOT DE SON MERCE DE DALT

286

COVA DES COLOMS

287

ASENTAMIENTO DE SA NITJA

288

NAVETA DE SA COVA

289

POBLADO DE TREPUCÓ

290

SANTUARIO DE TALATÍ DE DALT

291

TAULA DE TORRA D'EN GALMES

292

SEPULCRO DE BINIDALINET

293

BASILICA DE SON PERETRÓ

294

BATISTERIO DE SON PERETRÓ

295

NECROPOLIS DE SON PERETRO

296

RECINTO DE SON PERETRÓ

297

TALAYOT DE TORRE SOLÍ

298

TALAYOT DE SA NITJA

 

 

Lijst op http://www.ea6grm.com/REFERENCIASDBT.htm