DIG

 

 

 

 DIG-PA

Diplom Interessen Gruppe
Sectie Nederland

 

 


    

 Extra informatie 
Bulletin 55

Hier onder vindt u extra informatie en/of verwijzingen naar andere website met betrekking tot awards die in Bulletin 55 besproken zijn. De informatie staat op dezelfde volgorde als in het bulletin.


Klik hier voor de awardafbeeldingen uit bulletin 55

Nog geen lid of abonnee?  Het kost slechts € 5,= en u ontvangt twee maal per jaar
het DIG-PA bulletin. Meld u dan nu aan, kijk hier voor meer informatie.


 

Colombian League Amateur Radio Series (LCRA)  (Pagina 20)

Internet: http://www.lcra.org.co/seccion.php?ids=40&nombre=concursos_y_diplomas 

 

Worked Colombian Departments (Pagina 20)

http://nl.wikipedia.org/wiki/Departementen_van_Colombia

 

Distrikt-Golf-Diplom (Pagina 20/21)

http://www.darc.de/distrikte/g/distrikt/funkbetrieb/distrikt-golf-diplom/

 

AGB Programma (Pagina 20-24)

Internet:http://www.ev5agb.com/award/award_list_e.htm

Betaalwijze http://www.ev5agb.com/award/awards.htm

 

Old Belarus Stedenlijst:

  • EU1/EW1 - Minsk (local regions abbreviations: CT,FR,LE,MO,OK,PA,PM,SO,ZA)
  • EU2/EW2 - Borisov (BI), Volozhin (WO), Dzerzhinsk (DZ), Zaslaval (MI), Kopyl (KL), Kletsk (KC),Molodetchno (MD), Nesvizh (NE), Slutsk (SL), Tchervien (ER),
  • EU3/EW3 - Brest (LN,MK), Berieza (BE), Vysokoe (), David-Gorodok (), Drogotchin (DR), Ivanovo (IW), Kamenets (KA), Kobrin (KO), Kosovo (), Liakhovitchi (LH), Pinsk (PI), Pruzhany (PV), Stolin (ST),
  • EU4/EW4 - Grodno (LS), Oshmiany (ON), Volkovysk (WW), Lida (LI), Mosty (MW), Novogrudok (NG), Slonim (SJ), Smorgon' (SN),
  • EU6/EW6 - Vitebsk (OB,PR,VE), Braslav (BS), Verkhnedvinsk (WD), Disna (), Dokshitsy (DO), Orsha (OA), Polotsk ( PO ), Tolotchin (TO),
  • EU7/EW7 - Mogiliev (CN,LM,OR,PW), Bobruiysk (LB), Bykhov (BY), Klimovitchi (KM), Krichev (KW), Msticlaval (MS), Slavgorod (SA),
  • EU8/EW8 - Gomel (CE,GO,OS,SK,VD), Zhlobin (VL), Mozyr' (MZ), Petrikov (PE), Rogatchev (RG), Tchetchersk (EE)

 

Worked with AGB Members

Ledenlijst: http://www.ev5agb.com/club/members.htm

CP Belarus stedenlijst:

1 - Minsk,
2 - Borisov, Logoisk, Zaslavl, Vileika, Budslav, Svir, Volozin, Ivenets, Stolbtsy, Novy Sverzen, Snov, Nesviz, Radzilovichi, Slutsk,
3 - Brest, Skoki, Chernavnitsy, Kamenets, Vysokoe, Kobrin, Pruzany, Sherenev, Beresa, Ruzany, Kossovo, Stolovichi, Ishkold, Polonechka,
4 - Grodno, Sviatsk, Volkovysk, Gnezdo, Porozovo, Synkovichi, Slonim, Zirovichi, Shtchuchin, Murovanka, Lida, Diatlovo, Novogrudok, Ivio, Lubcha, Shtchorsy, Mir, Gajtunishki, Golshany, Boruny, Krevo, Smorgon, Zalesie, Vorniany, Mikhalishki,
6 - Vitebsk, Beshenkovitchi, Polotsk, Disna, Druia, Miory, Braslav, Vidzy, Glubokoe, Postavy, Komai, Smoliany,
7 - Mogilev, Kniazyshty, Shklov, Bykhov, Zilitchi, Slavgorod, Krichev, Mstisvavl, Bobruisk,
8 - Gomel, Halch, Tchechersk, Streshin, Retchitsha, Narovlia, David-Gorodok, Rubel, Kozhan-Gorodok, Pinsk,

 

YL Belarus

Lijst YL operators:

EV1Y (UC2AT) Margarita, EU1YL (UC3AB) Zinaida, EW1YL (UC2ADN, UC2-188-69) Raisa, EW1YT (UC2AHO) Tamara, EU1DD (UC2AIU) Natasha, EU1AY (UC2AY) Tanya, EW1YZ (UC2AIZ, UC2-188-77) Elena, EU1AAM Elena, EU1LY Larisa, EW2NW Nadezda, EW3CE (EW3-005) Elena, EW3BR Lidia, EW3BS Marina, EW3BY Yulia, EU3DZ (UC2LDZ) Marina, EW4AZ (UC2IAZ) Valentina, EU7KT (UC2SKT) Larisa, EU7KV (UC2SKV) Olga, EU7YL (UC2SBQ) Nadezda, EW7SL (UC2SL) Lilia, EW8BK (UC2OGV) Galina, EW8YL Ludmila, UC2-006-163 Tamara, UC2-188-35 Irina, UC2-188-85 Tanija, UC2-188-88 Irina, UC2-188-93 Oksana, UC2-188-121 Tanija, UC2-188-125 Elena, UC2-188-133 Larisa, UC2-188-134 Alla, UC2-188-135 Ludmila, UC2-188-154 Alena, UC2-188-288 Stella, UC2-188-423 Larisa, EU1-012 Irina, EW1-014 Elena, EW1-017 Irina, EW1-022 Olga, EW3-006 Natasha, EW3-015 Tanya

 

Belarussian in The World

Geldige stations zijn: AA2OX, AA3BG, AB2AS, EU1AA, EU1CW, EU1EU, EU1FC, EU2AR, EU3FT, U4AA, EU5A, EU6AB, EV1F, EV5M, EV8A, EV50KS, EW1AA, EW1ABA, EW1ABC, EW1BR, EW1DM, EW1MA, EW1NY, EW1OM, EW2AA, EW2CR, EW3LB, EW5ABA, EW5R, EW6MR, EW52OB, EZ2WAA, EZ8DR, K2ABC, K3CN, KB2UCV, KC0BYE, KG2GI, KX6E, KF6HAN, KF6JFG, JT0OAQ, JW0E, LY/UC2ABO, LZ/EW6AB, NP3D, RA1CW, RA1OO, RA1WO, RC1AA, RC1X, RC2AR, RC2CR, RC2CW, RU3DG, RV1AC, RV3LS, RW3SR, T9/RW3SR, U2A, UA1AP, UA1CWZ, UA9ABJ, UA9OJ, UA9SMO, UA0FOO, UA0QBA, UA0WBV, UC2AA, UC2AAB, UC2AAS, UC2ABA, UC2ABC, UC2ABO, UC2ABT, UC2ACA, UC2ACZ, UC2AF, UC2AFA, UC2AFB, UC2AFC, UC2AFZ, UC2AWY, UC2CE, UC2CF, UC2CK, UC2LB, UC2LBE, UC2IBA, UC2OAQ, UC2WAE, UC2WAO, UC2WAY, UH8DR, W7AFA, YL2GB, ZS6BOS, 4X4CD, 4Z4SZ, 4Z5LG, 5B4AGM, 9A/EW6MR

 

WAARB


Regio’s Wit Rusland
 

Diploma "All Bulgarian Saints" (Pagina 24)

Internet: http://www.balkanclub.org/awards.htm

 

60 Jahre OV Sundern (Pagina 25)

Internet: http://www.darc.de/distrikte/o/02/diplom-60-jahre-ov-sundern/

 

Royal Signals ARS 50th Anniversary Award (Pagina 25)

Internet: http://www.rsars.org.uk/ELIBRARY/docsawards.htm of http://www.qrz.com/db/GB50RSARS

 
The Columbus of the Cosmos Award
(Pagina 25)

Internet: http://un-dx.ucoz.com/

 

Diploma Piacenza Primogenita (Pagina 25-26)

Internet: http://www.aripc.it

 

8J1MORSE Awards (Pagina 26)

Internet: http://8j1morse.a1tokai.net/en/index.html

Voor activiteiten enz : http://8j1morse.blogspot.com/

 

Maria Sklodowska-Curie Award (Pagina 27)

Internet: http://awards.pzk.org.pl/html/Sklodowska.htm

 

YOFF 2011 Let Save the Green Planet Earth Award (Pagina 27)

Internet: http://wff-yo.blogspot.com/ 

Chernobyl Disaster Commemorative Award (Pagina 28)

Internet: http://deltaclub.org.ua/articles.php?lng=ru&pg=1408 

Award "Berestetskaya battle - 360 years. (Pagina 28)

Internet: http://radio-rivne.rv.ua/?lng=en&page=31

FRAG Award (Pagina 29)

Internet:  http://pi4frg.cjb.net/

 

Worked All Netherlands Awards (Pagina 29-31)

http://www.vrza.org/

 

Zoetermeer Award (Pagina 32)

Internet: http://www.pi4raz.nl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=65

 

1800 Years Fortress OVETCH (Pagina 32)

Internet: www.qrz.com/db/LZ2VP

 

Mecklenburg-Vorpommern Diplom (Pagina 32/33)

Internet: http://www.amateurfunk-mvp.de/inhalte/diplome.htm

 

Braunkohlendiplom (Pagina 33)

http://www.darc.de/distrikte/g/20/diploma/

 

Cray Valley Award (Pagina 33/34)

Internet club: http://www.cvrs.org/

Internet award: http://cvrs.jaftech.co.uk/award/cvrs_award_rules.html

Special Calls http://cvrs.jaftech.co.uk/award/cvrs_award_specialevents.html

Member list http://cvrs.jaftech.co.uk/award/cvrs_award_members.html


Diplome de Corse (Pagina 34)

Internet: http://radioamateur.tk/index.php/diplome-de-corse

Diplôme des Radio-Clubs Militaires (Pagina 34)

http://sites.google.com/site/f5kin63/d%C3%AEplomedesradio-clubsmilitaires

 

D.A.V. - Diploma degli Ambienti Vulcanici (Pagina 34/35)

http://dav.arasitalia.it/

Diploma Magna Grecia (Pagina 35)

http://www.aritaranto.it/ita/dmg/referenze-dmg.html

 

Referenze DMG 1 Gennaio 2010

REF.

Nome Greco

Sec.A.C.

Nome Attuale

Pr.

DMG-001

Pithekoussai

770

Ischia

NA

DMG-002

Dicearchia

529

Pozzuoli

NA

DMG-003

Kyme

750

Cuma

NA

DMG-004

Neapolis

650

Napoli

NA

DMG-005

Poseidonia

650

Paestum

SA

DMG-006

Pixunte

710

Policastro  Buss.

SA

DMG-007

Elea

540

Ascea Marina

SA

DMG-008

Skidros

650

Sapri

SA

DMG-009

Eraclea

433

Policoro

MT

DMG-010

Metapontum

650

Metaponto

MT

DMG-011

Siris

680

Nuova Siri

MT

DMG-012

Temesa

600

Vallata Savuto

CZ

DMG-013

Terina

600

S.Eufemia Vetere

CZ

DMG-014

Hipponion

600

Vibo Valentia

VV

DMG-015

Medma

600

Rosarno

RC

DMG-016

Metauros

725

Gioia Tauro

RC

DMG-017

Rhegion

740

Reggio Calabria

RC

DMG-018

Lokroi Epizephiyrioi

700

Locri

RC

DMG-019

Kaulonia

800

Monasterace Marina

RC

DMG-020

Skilletion

800

Squillace

CZ

DMG-021

Kroton

733

Crotone

KR

DMG-022

Petelia

800

Strongoli

KR

DMG-023

Krimisa

800

Ciro Marina

KR

DMG-024

Chone

800

Tra Crotone E Sibari

KR

DMG-025

Pandosia Brettia

***

Presso Cosenza

CS

DMG-026

Thourioi

443

Thurio (Sibari)

CS

DMG-027

Sybaris

720

Sibari

CS

DMG-028

Lagaria

800

Amendolara

CS

DMG-029

Makalla

800

Tra Crotone E Sibari

CS

DMG-030

Laos

650

Lao (Foce Fiume Laino)

CS

DMG-031

Hydrous

700

Otranto

LE

DMG-032

Taras

706

Taranto

TA

DMG-033

Kallipolis

700

Gallipoli

LE

DMG-034

Tauromenion

500

Taormina

CT

DMG-035

Naxos

800

Schiso'

CT

DMG-036

Megara Iblea

800

Megara Iblea

SR

DMG-037

Leontinoi

700

Lentini

SR

DMG-038

Morgantina

600

Aidone

EN

DMG-039

Syrakoussai

734

Siracusa

SR

DMG-040

Gela

700

Gela

AG

DMG-041

Akragas

700

Agrigento

AG

DMG-042

Selinous

700

Selinunte

TP

DMG-043

Himera

649

Termini Im. (Buonfornello)

PA

DMG-044

Tyndaris

396

Tindari

ME

DMG-045

Zankle

740

Messina

ME

DMG-046

Mylae

800

Milazzo

ME

DMG-047

Heracleia Minoa

600

Ribera

AG

DMG-048

Katanie

800

Catania

CT

http://www.aritaranto.it/ita/dmg/referenze-dmg.html

 

Carinthia Diplom  WACD (Pagina 35)

Internet: http://www.oevsv.at/opencms/oevsv/referate/diplome/diplom_ecke/carinthia_diplom.html

 

Henry Dunant Award (Pagina 36)

Internet: http://www.oe5.oevsv.at/opencms/informationen/OE5-Diplome.html

Leden ADL 505:  0E5ALN, ACP, AUL, BCN, BKL, CEL, CKN, CYM, DAM, DHN, DML, DWU, EEM, EMM, ENN, ETM, EWL, FYM, GAL, GOM, GWL, HWN, HZO, ILM, IOL, IPL, IPM, JLM, KXM, LEO, MAP, MHM, MTO, NGM, OAM, OHL, OS, PFO, PKN, PLM, RCN, RHM, RKM, RTL, SFN, SGL, SHP, SSM, TOL, TTL, UN, VJM, VWM, WWM, XKO, XLM, YDL, YWL, OE3YBC.

 

Diploma Rios de España (Pagina 36)

http://diprioses.blogspot.com/

Referentienummers rivieren: https://skydrive.live.com/view.aspx/.Documents/Listado%20Referencia%20Rios.xls?cid=c1989eb484baff6a&sc=documents

http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_rivieren_in_Spanje

 

Diploma Parques Eolicos De España  (Pagina 36)

http://diplomaparqueseolicos.jimdo.com/

 

Er is een lijst met alle DPEE referenties te downloaden op de site

 


Diploma Comar
cas de Calicia (Pagina 37)

http://diplomacomarcasdegalicia.jimdo.com/

Lijst referenties provicies van Calicia

REFERENCIA

NOMBRE

PROVINCIA

CG-001

ARZUA

C

CG-002

BARBANZA

C

CG-003

BARCALA

C

CG-004

BERGANTIÑOS

C

CG-005

BETANZOS

C

CG-006

A CORUÑA

C

CG-007

EUME

C

CG-008

FERROL

C

CG-009

FISTERRA

C

CG-010

MUROS

C

CG-011

NOIA

C

CG-012

ORDES

C

CG-013

ORTEGAL

C

CG-014

SANTIAGO

C

CG-015

O SAR

C

CG-016

TERRA DE MELIDE

C

CG-017

TERRA DE SONEIRA

C

CG-018

XALLAS

C

CG-019

OS ANCARES

LU

CG-020

CHANTADA

LU

CG-021

A FONSAGRADA

LU

CG-022

LUGO

LU

CG-023

A MARIÑA CENTRAL

LU

CG-024

A MARIÑA OCCIDENTAL

LU

CG-025

A MARIÑA ORIENTAL

LU

CG-026

MEIRA

LU

CG-027

QUIROGA

LU

CG-028

SARRIA

LU

CG-029

TERRA CHA

LU

CG-030

TERRA DE LEMOS

LU

CG-031

A ULLOA

LU

CG-032

ALLARIZ-MACEDA

OR

CG-033

BAIXA LIMIA

OR

CG-034

O CARBALLIÑO

OR

CG-035

A LIMIA

OR

CG-036

OURENSE

OR

CG-037

O RIBEIRO

OR

CG-038

TERRA DE CALDELAS

OR

CG-039

TERRA DE CELANOVA

OR

CG-040

TERRA DE TRIVES

OR

CG-041

VALDEORRAS

OR

CG-042

VERIN

OR

CG-043

VIANA

OR

CG-044

O BAIXO MIÑO

PO

CG-045

CALDAS

PO

CG-046

O CONDADO

PO

CG-047

DEZA

PO

CG-048

O MORRAZO

PO

CG-049

A PARADANTA

PO

CG-050

PONTEVEDRA

PO

CG-051

O SALNES

PO

CG-052

TABEIROS-TERRA DE MONTES

PO

CG-053

VIGO

PO

BV100 Award (Pagina 37)

Internet http://www.bv100.tw/EN/   http://www.bv100.tw/EN/Award/Award.aspx